МЕТА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ
Головною метою Організації є продукування незаангажованої прикладної аналітики для засобів масової інформації, політичних сил, інститутів громадянського суспільства та органів державної влади; ведення наукової та науково-технічної діяльності з метою розробки аналітичного програмного забезпечення.
- Об’єднання в своєму складі молодого покоління професіоналів в наступних сферах: розробка аналітичного програмного забезпечення, політологія, економіка, фінанси, юриспруденція;
- Участь в державній регуляторній політиці (відповідно до Закону про громадські об’єднання), надавати послуги як юридична особа, приймати участь у державних та міжнародних грантових проектах, виконанні державних замовлень, що відповідають спеціалізаціЇ, меті та цілям Організації;
- Розвиток та впровадження технологій пов'язаних із збором, опрацюванням, аналізом та зберіганням даних, автоматизація та створення рекомендаційних систем в рамках політичної експертизи;
- Ведення аналітичної діяльності, публікація аналітичних статей та досліджень;
- Висвітлення своєї діяльності в медіа.
ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ
Вищим керівним органом Організації є Загальні збори, а в період між Загальними зборами - Правління Організації, Голова Організації.
Засідання керівних органів Організації (Загальних зборів, Правління) можуть проводитись як за безпосередньої участі членів (їх уповноважених представників за довіреністю), так і за допомогою інтернет зв’язку з використанням аудіовізуальних комп’ютерних програм онлайн конференцій.
Рішення про форму проведення такого засідання приймає Правління Організації та повідомляє про прийняте рішення членів Організації не пізніше ніж за 10 днів до визначеної дати проведення такого засідання (Загальних зборів, Правління).
Будь-яке засідання керівних органів оформлюється протоколом. Про форму засідання обов’язково вказується у протоколі: якщо засідання відбувалось за допомогою інтернет зв’язку, у протоколі обов’язково фіксується за допомогою якої комп’ютерної програми відбувалось засідання.
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Організація у відповідності з своїми статутними завданнями, має право на здійснення міжнародних зв'язків та діяльності у порядку, передбаченому цим Статутом, чинним законодавством України.
Міжнародна діяльність організації здійснюється шляхом участі у міжнародних проектах, роботі міжнародних організацій, а також інших формах, що не суперечать законодавству України, нормам і принципам міжнародного права.
При здійсненні міжнародної діяльності Організація користується повним обсягом прав і обов’язків юридичної особи.
Організація:
- організовує обмін делегаціями, організовує за участю іноземних партнерів турніри, змагання, конференції, виставки, ярмарки, відряджає своїх представників для участі у відповідних заходах за межами України;
- проводить спільно з іноземними організаціями дослідження у відповідності з напрямками своєї діяльності, публікує їх результати;
- реалізовує інші спільні програми та проекти за участю іноземних партнерів та міжнародних організацій, що не суперечить чинному законодавству України.