logo
NGO “DIGITAL RESEARCH CENTER“
logo
NGO “DIGITAL RESEARCH CENTER“
wave

ANALYTICAL ACTIVITY

We are a non-governmental organization that unites scientists and specialists-practitioners of both humanitarian and technical profiles. The main areas of analytical interest of the Organization are politics, economy and finance. The political science part of our team writes articles and creates videos of socio-political topics.

post image

Початок серпня 2024 року ознаменувався черговою кризою у Європі, цього разу на Британських островах, де вона почалася майже одночасно із завершенням виборів. Однак дуже скоро масштаб антимігрантських заворушень швидко змістив новини про …

READ THE ARTICLE
post image

Вибори в США, подобається це нам чи ні, матимуть вирішальне значення на фінал війни в Україні, і питання про те, як потенційний президент буде намагатися закінчити кровопролиття, залишається не менш таємничим, ніж ім’я нового лідера світової …

READ THE ARTICLE
post image

13 липня 2024 року стало шокуючим днем для всієї Америки. Під час передвиборчого мітингу в Пенсильванії на кандидата в президенти США Дональда Трампа було скоєно замах із застосуванням вогнепальної зброї. У підсумку Трамп відбувся лише пораненням …

READ THE ARTICLE
post image

Від самого початку російсько-української війни в 2014 році політика США та країн НАТО щодо Російської Федерації залишалася суперечливою, а часом просто дивною. Не визнаючи на офіційному рівні територіальні загарбання Москви в Криму та на Донбасі …

READ THE ARTICLE
post image

Цілком вірогідно, що в майбутніх асоціативних словниках навпроти слова «вибори» будуть написані лише чотири цифри: 2024. Вибори в 97 країнах по всьому світу, надзвичайно важливі вибори в США та обрання нового складу Європарламенту точно не …

READ THE ARTICLE
post image

Людина — безперечно, найвеличніша істота на нашій планеті. Від моменту, коли навчилася прямо ходити, вона прагнула творити та змінювати світ для свого комфорту. У підсумку люди залишали і продовжують залишати після себе фантастичні дива, …

READ THE ARTICLE
post image

Фашизм, як найтемніша сторінка в історії Європи, залишив слід у пам'яті людства про незліченні трагедії та руйнування під час Другої світової війни. Його ідеї набирають популярності в сучасній Європі. Розповсюдження впливу ультраправих партій у …

READ THE ARTICLE
post image

У 2001-му році британський фінансист Джим О’Нілл опублікував аналітичну статтю «Building Better Global Economic BRICs», де навів факти стрімкого та стійкого розвитку Росії, Китаю, Бразилії та Індії. Із цього виникала потреба їхнього залучення до …

READ THE ARTICLE
post image

Наступ ЗСУ в Курській області, розпочатий 6 серпня 2024 року, став справжнім ковтком свіжого повітря для багатьох в Україні та на Заході. Уперше після звільнення Херсона в листопаді 2022 року Україна продемонструвала, що може проводити стрімкі …

READ THE ARTICLE
post image

Поділ політичних партій на лівих та правих завжди був доволі умовною річчю, головна мета якої — дати більш загальне розуміння політичних партій для широких мас громадян, які не занурені в політику настільки, щоб розуміти ідеологічні …

READ THE ARTICLE
post image

Джерело фото: glavcom.ua Масштабний наступ на території Курської області РФ, який ЗСУ розпочали 6 серпня 2024 року, став сенсацією для ЗМІ всього світу, знову повернувши тему війни в Україні на перші шпальти видань, які останніми місяцями …

READ THE ARTICLE
post image

Джерело фото: legalaid.gov.ua У грудні 2023 року молоде покоління професіоналів у сферах політології та інформаційних технологій об’єдналося для написання незаангажованої аналітики, розробки програмних забезпечень зі збором, опрацюванням, …

READ THE ARTICLE
post image

Джерело фото: interfax.com.ua Арктика — регіон, багатий природними ресурсами, що стає об'єктом висхідної міжнародної уваги. Кліматичні зміни відкривають нові можливості для видобутку корисних копалин, а також створення нових морських шляхів. …

READ THE ARTICLE
post image

Джерело фото: gwaramedia.com Ботоферми — це сучасне явище, що набуває все більшої популярності в цифровому просторі. Його можна назвати одночасно як «вірусом» соціальних мереж через схильність до поширення дезінформації та спотворення …

READ THE ARTICLE
post image

У 2010-му році на просторах інтернету вийшла комп’ютерна гра під назвою «Metro 2033», що базується на романах російського письменника Дмитра Глуховського. За сюжетом головний герой, Артем, бореться з мутантами, ворожими фракціями та природними …

READ THE ARTICLE
post image

2-3 серпня 2022 року членкиня Палати представників США Ненсі Пелосі в рамках дипломатичного турне по Південно-Східній Азії здійснила візит до Тайваню. Метою заходу була демонстрація його підтримки з боку Сполучених Штатів Америки в контексті …

READ THE ARTICLE
post image

Війна на європейському континенті змінила і продовжує змінювати дуже багато речей, але якщо вона багато чого знищує, то, як би дивно це не звучало, вона може сприяти і відбудові чогось, що без війни, скоріше за все, просто померло би. Одним з …

READ THE ARTICLE
post image

Нещодавно зʼявилася новина про те, що Володимир Путін здійснив дипломатичний візит до Північної Кореї для підписання «Стратегічної угоди». Багато ЗМІ, разом із цією інформацією додавали загальні «алярмістські» тези, заявляючи про …

READ THE ARTICLE
post image

У тінях глобальних конфліктів та дипломатичних маневрів існують сили, які часто уникають громадського ока, але їхній вплив резонує на всіх континентах. На думку більшості можуть прийти агенти державних спецслужб на кшталт ФСБ, ЦРУ, СБУ, завдання …

READ THE ARTICLE
post image

У цифрову епоху, коли інформація проникає у всі сфери нашого життя, проблема дезінформації та фейків у інформаційному просторі стає все більш актуальною. Ці явища не лише порушують інформаційну екосистему, але й загрожують основам демократії та …

READ THE ARTICLE
post image

Війна в Україні змусила переосмислити багато аспектів життя, включаючи й політичну систему. Одним із питань, яке у майбутньому може активно обговорюватися, є можливість запровадження двопалатного парламенту. Двопалатний парламент, або …

READ THE ARTICLE
post image

Корупція є однією з найсерйозніших проблем, з якими зіштовхується сучасне суспільство. Вона підриває довіру до інституцій, шкодить економічному розвитку, поглиблює нерівність та перешкоджає верховенству права. Боротьба з корупцією стала глобальною …

READ THE ARTICLE
post image

Демократія, хоч і визнана як прогресивна та дієва форма правління, сьогодні переживає часи випробувань. У багатьох країнах спостерігається криза демократичних інституцій. Її посилюють такі фактори, як популізм, націоналізм, авторитарні тенденції, …

READ THE ARTICLE
post image

Литва, Латвія та Естонія для багатьох українців - це приклад успішної інтеграції в ЄС та НАТО держав, які так само як і Україна до 1991 року були частиною «Імперії зла», також відомої як СРСР. А після 24 лютого 2024 року до всіх асоціацій додалася ще …

READ THE ARTICLE
post image

Початок повномасштабного вторгнення Росії на територію України в 2022 році стрімко перемістив фокус уваги світових конфліктологів на європейський континент. Небачена за масштабами після 1945 року, війна, в яку прямо (Російська Федерація) чи …

READ THE ARTICLE
post image

Світова система міжнародних відносин подолала чимало історичних викликів для того, щоб встановити той світовий порядок, що ми маємо на нинішньому етапі. Сучасний світ геополітики ґрунтується на економічній, політичній, соціальній та культурній …

READ THE ARTICLE
post image

Феномен Дональда Трампа може здаватися, з одного боку, дивним, з іншого, – Дональд Трамп та його повторне балотування не є чимось виключним для американської політичної системи. Американська політична історія знає приклад президента Гровера …

READ THE ARTICLE
post image

В періоди динамічного технологічного розвитку світу, розуміння того, що освіта має бути не лише гнучкою, а й актуальною, набуває все більшого значення. Формальна освіта в Україні, подібно до багатьох країн світу, зіштовхується з критикою своєї …

READ THE ARTICLE
post image

На певному етапі розвитку суспільств почала викристалізовуватися думка, що держави, які не залежать одна від одної економічно ніщо не стримує від збройних протистоянь. Тому після двох світових війн США та їх союзники вирішили так пов’язати економіки, …

READ THE ARTICLE
post image

Зміст статті: Наразі штучного інтелекту не існує: сучасні розробки не мають жодних ознак інтелекту: творчості, креативності, уяви, критичного мислення; Загальноприйняті підходи до навчання нейронних мереж не здатні формувати в моделі машинного …

READ THE ARTICLE
post image

Світова система безпеки, що постала після Другої світової війни дала тріщину і неухильно руйнується. Низка тліючих конфліктів як то арабо-ізраїльський, армяно-азербайджанский, війни в Лівії, Сирії та Ємені, російсько-українська війна та багато інших …

READ THE ARTICLE
post image

Після запаморочливих військових успіхів у ході контрнаступальних операцій збройних сил України влітку-восени 2022 року на Куп'янському та Херсонському напрямках, вдалося вибити супротивника із правого берегу Дніпра та річки Старий Оскіл у Харківській …

READ THE ARTICLE
post image

Європейський Союз створювався не лише як засіб запобігання новій війні в Європі, але й як унікальне для свого часу торгівельно-економічне об’єднання, в основу якого фундатори закладали принцип вільного руху товарів, капіталу, робочої сили та послуг. …

READ THE ARTICLE
post image

Світова система безпеки все очевидніше демонструє свою неефективність. Низка довготліючих конфліктів розгорається з новою силою, до них постійно додаються нові. Оптимістичні передбачення у стилі Френсіса Фукуями виявилися далекими від реальності. …

READ THE ARTICLE

Analytical software development

Image

Currently, one of the main directions of the Organization's activities is the digitalization of the political, economic and financial spheres. The organization is developing software for data collection and further analysis using machine learning algorithms to detect and process socio-political contexts in social networks. Special attention is paid to the study of methods of sentimental analysis of publications and comments in social networks. The organization has developed and is improving predictive software for financial markets. The developed software include such categories as predicative, optimizational, analytical, and trading automating software.

Image
Image

Activities in educational field

Image

The organization cooperates with multiple scientific and educational institutions. This cooperation includes exchange of experience, joint events, participation in the practical training of students, guest and public lectures. We are interested in improving the quality of education, therefore, as stakeholders, we participate in the review of educational programs and the development of methodological materials.